
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG HK8542H1FB is een 78 cm brede inbouw inductiekookplaat met 4 inductiekookzones met PowerBooster die de kooktijd tot 50% verkort. Dankzij Hob2Hood kunt u uw AEG Hob2Hood afzuigkap bedienen met deze AEG inductiekookplaat. Daarnaast is de Stop&Go warmhoudfunctie ideaal voor bijv. onverwachte korte onderbrekingen.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de AEG HK8542H1FB inbouw inductiekookplaat:
De AEG HK8542H1FB inbouw inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl, Perilex stekker.
Inbouw hoogte | 24 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 750 mm |
| Breedte | ± 78 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | HK8542H1FB-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Stop&Go Warmhoudfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3700W/210mm |
| Pit links achter | 1800/2800W/180mm |
| Pit rechts voor | 1800/2800W/180mm |
| Pit rechts achter | 1400/2500W/145mm |
Aansluitwaarde | 7,4 kW (excl.Perilex stekker/ incl. snoer) |
| Voorraad | 0 |