
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht EMEK11F545 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met 6TH SENSE koken: 49 voorgeprogrammeerde recepten/ programma's. Het max. magnetronvermogen is 850 Watt. Maak daarnaast gebruik van 4 kookmethodes: boven- en onderwarmte, magnetron, grill en turbo hete lucht en 17 kookfuncties zoals een warmhoudfunctie of versneld voorverwarmen.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie (en extra garantie na aanmelding bij Bauknecht) en handleiding.
Automatische programma's
Snel voorverwarmen
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | EMEK11F545 |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 49 Automatische recepten Warmhoudfunctie | TFT Touch Control 4.5“ |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 40 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 850 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Temperatuur instelling | tot 250°C |
Meegeleverde toebehoren | geëmailleerde bakplaat, rooster |
Aansluitwaarde | 2800 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Snel voorverwarmen