
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht EMPK99645PT is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron, voorzien van 5 kookmethodes zoals Hetelucht, Stoomfunctie (met stoomschaal) en een Crispfunctie om vetvrij en knapperig uw gerechten te kunnen bakken zoals uw kippenpootjes! Tevens kunt u met deze Bauknecht combimagnetron eenvoudig gebruik maken van 70 voorgeprogrammeerde recepten/ automatische programma's:
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht EMPK99645PT inbouw combimagnetron zijn:
Deze Bauknecht inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
De Bauknecht EMPK99645PT is de opvolger van de Bauknecht EMCHD8145SW
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | EMPK99645PT-BAUK |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Crispfunctie Stoomfunctie (stoomschaal) |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 40 Liter |
Aansluitwaarde | 2800 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Crisp met crispschaal Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Met draaiplateau Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Stoom functie |
| Voorraad | 0 |