Keukenstijlen
Verschillende kleuren keukens
Verschillende keukenopstellingen
Alle keukenapparatuur
Alle accessoires
BUDGETPLAN OUTLET
Soort koelkast
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Koelkast advies
Soort vriezer
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Vriezer Advies
Soort kookplaat
Aantal pitten
Populaire merken
Kookplaat advies
Soort oven
Populaire hoogtes
Populaire merken
Oven advies
Soort magnetron
Populaire hoogtes
Populaire merken
Magnetron advies
Soort fornuis
Populaire breedtes
Soort afzuigkap
Populaire breedtes
Populaire merken
Speciale eigenschappen
Soort vaatwasser
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Vaatwasser advies
Populaire Quookers
Populaire kleuren
Soort reservoirs
Quooker advies
Populaire merken
Koffiemachines advies
Populaire merken
Wasmachines advies
Keukenstijlen
Verschillende kleuren keukens
Verschillende keukenopstellingen
Alle keukenapparatuur
Alle accessoires
BUDGETPLAN OUTLET
Soort koelkast
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Koelkast advies
Soort vriezer
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Vriezer Advies
Soort kookplaat
Aantal pitten
Populaire merken
Kookplaat advies
Soort oven
Populaire hoogtes
Populaire merken
Oven advies
Soort magnetron
Populaire hoogtes
Populaire merken
Magnetron advies
Soort fornuis
Populaire breedtes
Soort afzuigkap
Populaire breedtes
Populaire merken
Speciale eigenschappen
Soort vaatwasser
Populaire inbouw hoogtes
Populaire merken
Vaatwasser advies
Populaire Quookers
Populaire kleuren
Soort reservoirs
Quooker advies
Populaire merken
Koffiemachines advies
Populaire merken
Wasmachines advies

Een restant model is:
U koopt altijd een nieuw & ongebruikt apparaat met volledige garantie !
Heeft u nog vragen over deze aanbieding?
Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Op bestelling leverbaar
We bestellen dit artikel direct bij de fabrikant. Verwachte levertijd: 3–5 werkdagen. Zodra het bij ons binnen is, nemen we meteen contact met je op om samen een levermoment te plannen. (Wanneer het artikel niet direct leverbaar is, nemen we contact met je op).
Op voorraad
Wanneer een artikel bij ons op voorraad is, bedraagt de levertijd ± 3 tot 5 werkdagen.
Gratis bezorging in heel Nederland vanaf €150,- euro
Levering vindt plaats op de begane grond tot aan de eerste drempel of op een etage waarbij een lift aanwezig is.
LET OP: voor levering op een etage waarbij geen lift aanwezig is, rekenen wij een meerprijs van €25,- euro. Met uitzondering van Amerikaanse koelkasten en grote fornuizen. Neem hiervoor contact met ons op.
Gratis levering in Nederland bij bestellingen vanaf € 150,-
(M.u.v. van de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen, hiervoor berekenen wij een extra toeslag van € 35,-)
Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
Bij bestellingen in Nederland onder de € 150,- rekenen wij € 7,50 bezorgkosten Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
Voor leveringen in België rekenen wij in het bovenste geselecteerde gebied (zie kaart hieronder) een extra toeslag van € 35,- (buiten het geselecteerde gebied enkel op aanvraag)
In België leveren wij ten noorden van de A12 voor een meerprijs van €35,- . Momenteel vinden er helaas geen leveringen plaats door onze vervoerder in België, onze welgemeende excuses voor dit ongemak
Gratis bezorging in heel Nederland vanaf €150,- euro
Levering vindt plaats op de begane grond tot aan de eerste drempel of op een etage waarbij een lift aanwezig is.
LET OP: voor levering op een etage waarbij geen lift aanwezig is, rekenen wij een meerprijs van €25,- euro. Met uitzondering van Amerikaanse koelkasten en grote fornuizen. Neem hiervoor contact met ons op.
Gratis levering in Nederland bij bestellingen vanaf € 150,-
(M.u.v. van de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen, hiervoor berekenen wij een extra toeslag van € 35,-)
Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
Bij bestellingen in Nederland onder de € 150,- rekenen wij € 7,50 bezorgkosten
Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
Voor leveringen in België rekenen wij in het bovenste geselecteerde gebied (zie kaart hieronder) een extra toeslag van € 35,- (buiten het geselecteerde gebied enkel op aanvraag)
In België leveren wij ten noorden van de A12 voor een meerprijs van €35,- . Momenteel vinden er helaas geen leveringen plaats door onze vervoerder in België, onze welgemeende excuses voor dit ongemak
Heeft u nog oude apparatuur? Bij levering van uw nieuwe apparatuur nemen wij uw oude gebruikte apparatuur (gratis) mee retour!
Uitzondering POSTNL:
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht TGW6595IXL is een 86 cm brede, inbouw gaskookplaat van vlekvrij iXelium RVS, voorzien van 5 gasbranders inclusief 1 extra krachtige Wokbrander, thermo-elektrische beveiliging, gietijzeren pannendragers, elektrische vonkontsteking, draaiknoppen en heeft de bediening aan de voorzijde!
Restant modellen: ongebruikte apparaten met volledige garantie, ingekocht zonder verpakking bij de fabrikant. Bij binnenkomst gecontroleerd op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/krasje. Interesse of vragen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht TGW6595IXL inbouw gaskookplaat zijn:
De Bauknecht TGW6595IXL gaskookplaat wordt geleverd met 2 jaar volledige fabrieksgarantie en Nederlandstalige handleiding, echter zonder gasslang, deze kunt u meebestellen!
Inbouw hoogte | 41 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 840 mm |
| Breedte | ± 85 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | TGW6595IXL-REST |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gaspittten ixelium vlekvrije Coating |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Extra krachtige Wokbrander 5000W, 13 cm Ø |
| Pit midden voor | Normaalbrander, 1650 W, 7,5 cm Ø |
| Pit midden achter | Normaalbrander, 1650 W, 7,5 cm Ø |
| Pit rechts voor | Sudderbrander 1000 W, 5 cm Ø |
| Pit rechts achter | Achteraan rechts: Snelbrander 3000 W, 9 cm Ø |
Aansluitwaarde | 12,3 kW |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |


