
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMG8764B6 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een max. magnetronvermogen van 900 W. en 12 verwarmingsfuncties waaronder 4D hetelucht, boven- en onderwarmte en een speciale Pizzastand. De Pyrolytische zelfreinigingsfunctie neemt extra schoonmaakwerk uit handen. Daarnaast beschikt deze Bosch combimagnetron over een kerntemperatuurmeter en HomeConnect: bediening op afstand met uw Smartphone!
Restant modellen: ongebruikte apparaten met volledige garantie, ingekocht zonder verpakking bij de fabrikant. Bij binnenkomst gecontroleerd op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/krasje. Interesse of vragen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verassingen komt te staan.
Deze Bosch CMG8764B6 combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMG8764B6-REST |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse Zelfreiniging Home Connect: bediening op afstand |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Voorraad | 0 |