


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DFL064W53 is een 60 cm brede vlakscherm afzuigkap met 389 m3/u afzuigvermogen. Daarnaast beschikt deze Bosch vlakscherm afzuigkap over 3 snelheden en LED verlichting voor optimaal zicht tijdens het koken.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DFL064W53 vlakscherm afzuigkap:
De Bosch DFL064W53 vlakscherm afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal en greeplijst.
De Bosch DFL064W53 is de opvolger van de Bosch DFL064W50
Inbouw hoogte | 390 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 300 mm (zie maatschets) |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DFL064W53 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | 389 m3/u vermogen LED verlichting |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Zilver (metallic) |
Min. afzuigvermogen | 258 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 388 m3/u |
Geluidsniveau min. | 59 dB |
Geluidsniveau max. | 67 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 108 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 2 |



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


