


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DWB67CM50 is een 60 cm brede wand afzuigkap met Ecosilence Drive: een zeer efficiënte motor die bespaart op energie. Daarnaast beschikt deze Bosch wandafzuigkap over een max. afzuigvermogen van 640 m³/u bij gebruik van de intensiefstand: al uw nare kookluchtjes worden hiermee snel afgevoerd.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DWB67CM50 wand afzuigkap:
De Bosch DWB67CM50 wand afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
De Bosch DWB67CM50 is een 60 cm brede wand afzuigkap met Ecosilence Drive: een zeer efficiënte motor die bespaart op energie. Daarnaast beschikt deze Bosch wandafzuigkap over een max. afzuigvermogen van 640 m³/u bij gebruik van de intensiefstand: al uw nare kookluchtjes worden hiermee snel afgevoerd.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DWB67CM50 wand afzuigkap:
De Bosch DWB67CM50 wand afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DWB67CM50 |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Ecosilence Drive 640 m³/u bij gebruik intensiefstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 258 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 671 m3/u |
Geluidsniveau min. | 47 dB |
Geluidsniveau max. | 60 dB |
Geluidsniveau boost | 70 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 143 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |