

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PVS845F11E is een 79,5 cm brede inbouw inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging: een afzuigkap boven het aanrecht is verleden tijd! Het kookgedeelte bestaat uit 4 inductiekookzones met PowerBoost en een CombiZone voor meer flexibiliteit: voeg 2 kookzones samen tot 1 grote kookzone, ideaal voor bijv. grote pannen. De geïntegreerde afzuiging beschikt over een max. capaciteit van 690 m3/u en een automatische nalooptijd (30 min): ideaal als u klaar bent met koken.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken:
De Bosch PVS845F11E inbouw inductiekookplaat + afzuiging wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker en recirculatie materiaal.
Inbouw breedte | 780 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw diepte | 500 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PVS845F11E-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Kookplaat + Afzuiging CombiZone: meer flexibiliteit |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 76 dB |
Max. afzuigvermogen | 690 m3/u |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas RVS rand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit links achter | Ø 210 mm / 2.2 kW (met PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met PowerBoost 3.1 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met PowerBoost 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 6,9 kW (incl. snoer, excl. Perilex stekker) |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |