

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch WAN282B0FG is een 85 cm hoge wasmachine met een ruim vulgewicht tot 8 kg en een centrifugesnelheid van 1400 rpm. Daarnaas beschikt deze Bosch wasmachine over waterschade beveiliging, een bijvulfunctie en diverse speciale programma's waaronder o.a. een extra snel programma, een sport programma, trommelreiniging met automatische herinnering en een Wol/ Handwas programma
De belangrijkste kenmerken van de Bosch WAN282B0FG wasmachine:
De Bosch WAN282B0FG wasmachine wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | WAN282B0FG |
| Productlijn | Bosch 4 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Wasmachines |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Lekkage beveiliging Extra Snel programma |
| Soort | Wasmachine voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 55 dB |
Aansluitwaarde | 2300 Watt |
| Voorraad | 0 |