

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Electrolux ERG1401AOW is een 87 cm hoge inbouw koelkast met LED-verlichting: met moderne LED-verlichting heeft u in elk hoekje van de koelkast helder en uitstekend zicht. Daarnaast beschikt deze Electrolux koelkast over een ruime groentelade die uw groente en fruit langer vers en knapperig houdt dankzij de vochtigheidscontrole.
De belangrijkste kenmerken van de Electrolux ERG1401AOW inbouw koelkast:
De Electrolux ERG1401AOW inbouw koelkast wordt geleverd incl. handleiding en volledige garantie.
Inbouw hoogte | 874 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 88 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Electrolux |
|---|---|
| Artikelnummer | ERG1401AOW-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | LED-verlichting Groentelade |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 33 dB |
| Inhoud | 137 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 80 W |
| Voorraad | 0 |