

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BS475110E is een 45 cm hoge, compacte RVS inbouw combi-stoomoven met Hetelucht- en Grill functie uit de 400 serie, voorzien van energie klasse A, een oveninhoud van 43 liter, 9 verwarmingssystemen, 4 extra programma’s, vaste wateraansluiting, uitneembare kerntemperatuurmeter met automatische uitschakeling, drukloos stomen, linksdraaiende deur en bediening d.m.v. draaiknop en TFT-touchdisplay.
De Gaggenau BS475110E heeft een vaste aansluiting op watertoevoer en -afvoer. De vijf vochtigheidsniveaus kunnen worden gecombineerd met temperaturen van 30 °C tot 230 °C. Op die manier is alles mogelijk: stomen, bakken, garen, stoven, sap onttrekken en regenereren. Dankzij de stoom functie bereidt u gemakkelijk, gezond en smaakvol uw gerechten omdat smaak, kleur en vitaminen niet meer verloren gaan tijdens het bereiden. Met de stoomfunctie kunt u maaltijden ook opnieuw opwarmen.
Kenmerken van de Gaggenau BS475110E compacte inbouw combi-stoomoven:
De Gaggenau BS475110E wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie, echter zonder aansluitkabel, deze kunt u meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 458 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BS475110E restant model |
| Productlijn | Gaggenau 400 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Linksdraaiende deur Vaste wateraansluiting |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 2900 Watt |
| Voorraad | 0 |