
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Inventum IMC6035BT is een 60 cm hoge inbouw oven met magnetron functie. De oven heeft een inhoud van 72 liter en beschikt over 10 ovenprogramma´s en 5 magnetronstanden. Daarnaast beschikt deze oven over binnenverlichting, waardoor u altijd helder zicht heeft in uw oven.
Belangrijkste kenmerken
Ovenfuncties
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 590 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Inventum |
|---|---|
| Artikelnummer | IMC6035BT-WINK |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | EcoClean Oven + Magnetronfuncties |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 72 Liter |
Aansluitwaarde | 2880 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |