
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Kuppersbusch EMW8604.0E is een 39 cm hoge inbouw magnetron met 18 liter inhoud en een maximaal vermogen van 800 W om al uw gerechten te kunnen opwarmen! Daarnaast kunt u gebruikmaken van 5 verschillende magnetronstanden en diverse automatische ontdooi- en opwarmprogramma’s!
De belangrijkste kenmerken van de Kuppersbusch EMW8604.0E inbouw magnetron zijn:
Deze Kuppersbusch magnetron wordt geleverd incl. volledige garantie!
Inbouw hoogte | 380 mm (hoge kast) |
|---|---|
| Hoogte | ± 38 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (hoge kast) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 320 mm (hoge kast) |
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | Kuppersbusch |
|---|---|
| Artikelnummer | EMW8604.0E |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Max. vermogen: 800 W. Automatische programma's |
| Soort | Inbouw - magnetron |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud | 18 Liter |
Aansluitwaarde | 1500 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse opwarm en ontdooi programma's Linksdraaiende deur Met draaiplateau Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |