
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM633GBS1 is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron met 45 liter oveninhoud. Het max. magnetronvermogen is 900 Watt. Verder beschikt deze Siemens combimagnetron o.a over een 2,8“ TFT display en cookControl: automatische kookprogramma's voor de beste resultaten. Maak tevens gebruik van verschillende ovenfuncties, zoals oa 4D hetelucht. (ZONDER boven-onderwarmte functie)
Belangrijkste kenmerken
Geleverd met volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Dit apparaat beschikt niet over onderwarmte, waardoor de oven minder geschikt is voor het bakken van bijvoorbeeld een taart of cake!
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM633GBS1 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | CookControl automatische programma's 2,8“ TFT display |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | 2,8“ TFT-Display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Magnetron standen | 5 magnetronstanden: 900 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W |
Temperatuur instelling | Temperatuurregeling 30 °C - 275 °C |
Inschuifniveaus | 3 |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Inschuifbare roosters en/of bakplaten Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Dit apparaat beschikt niet over onderwarmte, waardoor de oven minder geschikt is voor het bakken van bijvoorbeeld een taart of cake!