
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EU611BEB1E is een 59,2 cm brede inbouw inductiekookplaat, voorzien van 4 inductie kookzones met PowerBoost die de kooktijd tot 50% verkort. Tevens beschikt deze Siemens inductiekookplaat over 17 instelbare kookstanden en een handige timer-functie met uitschakelfunctie voor alle kookzones voor extra kookgemak!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/ krasje. Geïnteresseerd in een van deze aanbiedingen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EU611BEB1E inbouw inductiekookplaat:
De Siemens EU611BEB1E inbouw inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en snoer, echter excl. Perilex stekker.
De Siemens EU611BEB1E is een 59,2 cm brede inbouw inductiekookplaat, voorzien van 4 inductie kookzones met PowerBoost die de kooktijd tot 50% verkort. Tevens beschikt deze Siemens inductiekookplaat over 17 instelbare kookstanden en een handige timer-functie met uitschakelfunctie voor alle kookzones voor extra kookgemak!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/ krasje. Geïnteresseerd in een van deze aanbiedingen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EU611BEB1E inbouw inductiekookplaat:
De Siemens EU611BEB1E inbouw inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en snoer, echter excl. Perilex stekker.
Inbouw hoogte | 51 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EU611BEB1E-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PowerBoost Timer |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit links achter | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 4,6 kW (excl. Perilex stekker) |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Timer |
| Voorraad | 0 |