


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KA93DVIFP is een 91 cm brede Amerikaanse koelkast (side-by-side) met noFrost-technologie: nooit meer ontdooien van het diepvriesgedeelte. Rijpaanslag wordt tegengegaan en dit zorgt er dus voor dat u de diepvries niet meer hoeft schoon te maken. Daarnaast beschikt deze Siemens koel-vriescombinatie over een geïntegreerde ijsblokjesmachine, waarmee u zoveel ijsblokjes als u maar wilt kunt maken.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens KA93DVIFP Amerikaanse koelkast (side-by-side):
Deze Siemens KA93DVIFP Amerikaanse koelkast (side-by-side) wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en montage materiaal.
De Siemens KA93DVIFP is de opvolger van de Siemens KA90DVI20
De Siemens KA93DVIFP is een 91 cm brede Amerikaanse koelkast (side-by-side) met noFrost-technologie: nooit meer ontdooien van het diepvriesgedeelte. Rijpaanslag wordt tegengegaan en dit zorgt er dus voor dat u de diepvries niet meer hoeft schoon te maken. Daarnaast beschikt deze Siemens koel-vriescombinatie over een geïntegreerde ijsblokjesmachine, waarmee u zoveel ijsblokjes als u maar wilt kunt maken.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken
Deze Siemens KA93DVIFP Amerikaanse koelkast (side-by-side) wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en montage materiaal.
De Siemens KA93DVIFP is de opvolger van de Siemens KA90DVI20
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
| Diepte | ± 70 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KA93DVIFP-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | NoFrost IJs-/waterdispenser |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A+ |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 562 Liter |
| Inhoud koelgedeelte | 371 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 191 liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte links |
Aansluitwaarde | 240 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! Snelkoel functie Snelvries functie Verlichting: LED binnenverlichting Water-/ijs dispencer |
| Voorraad | 0 |