

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LC67BA532 is een 60 cm brede RVS wandschouwkap uit de iQ300 serie, voorzien van energielabel A+, geschikt voor zowel luchtafvoer of recirculatie, geschikt voor wandmontage, efficiënte koolborstelloze iQdrive technologie, 4 snelheden inclusief intensiefstand, tiptoetsen verlicht, dubbelzijdig zuigende ventilator, LED verlichting, metalen, uitwasbare vetfilters en een geluidsniveau van 44 tot 69 dB. De Siemens LC67BA532 heeft een max. afzuigcapaciteit van 680 m³/h (bij luchtafvoer, intensiefstand) die zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken. Door het ontbreken van koolborstels bij de efficiënte koolborstelloze iQdrive technologie is de motor een stuk stiller, kan de motor beter functioneren doordat de aandrijving direct gebeurt en is de motor minder aan slijtage onderhevig. De Intensiefstand met automatische terugschakeling verhoogt tijdelijk de afzuigcapaciteit bij sterke keukenluchtjes gedurende 9 minuten. Tevens kan de Siemens LC67BA532 geschikt gemaakt worden voor werking zonder afvoer naar buiten (recirculatie) d.m.v. optioneel verkrijgbare koolstoffilter startset LZ53250.
Kenmerken van de Siemens LC67BA532 wandschouwkap:
Technische informatie:
Deze afzuigkap wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LC67BA532 restant model |
| Productlijn | Siemens iQ300 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 680 m3/u LED verlichting |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 69 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | Max. 680 m3/u bij intensiefstand |
| afvoerdiameter | 120 mm Ø of 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 136 Watt |
| Voorraad | 0 |