

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LF959RB50 is een 90 cm brede plafondunit afzuigkap, perfect voor montage boven een kookeiland. De afzuigcapaciteit van 730 m³/h zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken. En de intensiefstand met automatische terugschakeling verhoogt tijdelijk de afzuigcapaciteit bij sterke keukenluchtjes gedurende 6 minuten. Verder is de LF959RB50 o.a. voorzien van een infrarood afstandsbediening, metalen uitwasbare vetfilers en verlichting met halogeen lampen. De Naventilatie (10 minuten) stand is een aparte stand waardoor de afzuigkap nog 10 minuten blijft afzuigen, waarna de afzuigkap automatisch wordt uitgeschakeld. Het geluidsniveau van deze afzuigkap is op de normaalstand 48 dB tot 62 dB en op de Intensiefstand 56 dB tot 70 dB. Randafzuiging zorgt voor een optimale luchtstroom waardoor uw afzuigkap nog beter functioneert, door de kookdampen langs de randen van de filters te leiden ontstaat er een optimale luchtstroom.
Kenmerken van de Siemens LF959RB50 plafondunit afzuigkap:
De Siemens LF959RB50 wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Inbouw breedte | 870 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 476 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LF959RB50 restant model |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 730 m3/u Randafzuiging |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | C |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 70 dB |
Max. afzuigvermogen | 730 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 355 Watt |
| Voorraad | 0 |