


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Dit 90 cm brede SMEG CX91IMBL inductiefornuis is voorzien van 4 inductiekookzones met boost en timer. De ruime multifunctionele oven met 115 liter inhoud is voorzien van een vaporclean reinigingsfunctie waarbij vuilresten worden losgeweekt.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
| Hoogte | ± 90 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | CX91IMBL |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Vapor Clean ECO-logic |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 115 Liter |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2.30 kW - Booster 3.00 kW - Ø 21.0 cm |
| Pit links achter | 1.30 kW - Booster 1.40 kW - Ø 18.0 cm |
| Pit rechts voor | 1.30 kW - Booster 1.40 kW - Ø 18.0 cm |
| Pit rechts achter | 2.30 kW - Booster 3.00 kW - Ø 21.0 cm |
| fornuis_aantal_ovens | 1 Oven |
Ovenfuncties | 8 Functies o.a. hetelucht, boven- en onderwarmte, grill en ECO |
| fornuis_oventemperatuur_1 | Temperatuurregeling van 50 °C - 260 °C |
Inschuifniveaus | 5 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1x rek met achter- en zijstop, 1x bakplaat (20 mm) |
Aansluitwaarde | 10,6 kW |
| Kenmerken fornuizen | Booster kookstand Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Mantelkoeling Met boven-/en onderwarmte Met grill functie Met hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Roestvrijstalen knoppen en grepen Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 14 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier











