

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.











Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool AKZM762/IX is een 60 cm hoge, Easy to Clean RVS inbouw bakoven, met Turbo heteluchten Turbo grill functie uit de Ambient Line, voorzien van energie klasse A+, XXL oven inhoud van 73 liter, 11 kookfuncties waaronder o.a. Pizza en broodprogramma en Koude luchtcirculatie (ontdooien), Snel voorverwarmen, Cook3, I-Cook timer met LCD display, regelbare temperatuur tot 250°C, neerklapbare grill, neerklapbare deur (tevens verwijderbaar) met spiegelglas, ovenverlichting met halogeen en vergrendelen bedieningspaneel (kinderbeveiliging)!
De belangrijkste kenmerken van de Whirlpool AKZM762IX inbouwoven zijn:
Deze Whirlpool inbouwoven wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 583 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | AKZM762/IX |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | XXL oveninhoud 73 liter Turbo hetelucht |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Voorraad | 0 |