


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZHI612G is een 60 cm brede integreerbare afzuigkap met een max. afzuivermogen van 245 m3/u, voorzien van 3 instelbare afzuigsnelheden. Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over LED verlichting voor optimaal zicht, daarnaast is de afzuigkap geschikt voor recirculatie: gebruik zonder afvoer naar buiten d.m.v. een optioneel verkrijgbaar koolstoffilter-set.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZHI612G integreerbare afzuigkap:
De Zanussi ZHI612G integreerbare afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Zanussi ZHI612G is een 60 cm brede integreerbare afzuigkap met een max. afzuivermogen van 245 m3/u, voorzien van 3 instelbare afzuigsnelheden. Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over LED verlichting voor optimaal zicht, daarnaast is de afzuigkap geschikt voor recirculatie: gebruik zonder afvoer naar buiten d.m.v. een optioneel verkrijgbaar koolstoffilter-set.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Zanussi ZHI612G is de opvolger van de Zanussi ZHI611G
Inbouw hoogte | 350 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | Zie maatschets |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | Zie maatschets |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZHI612G |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Geintegreerde afzuigkap |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 245 m3/u vermogen 3 Snelheden |
| Soort | Geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Grijs |
Max. afzuigvermogen | 245 m3/u |
| afvoerdiameter | 100 mm Ø |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |