


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG NSC7G181DS inbouw koel-vriescombinatie is 178 cm hoog en beschikt over TwinTech NoFrost Plus wat zorgt voor meer temperatuurstabiliteit en voor meer smaak. Ook beschikt het over een GreenZone wat helpt om groente en fruit beter vers te houden, dankzij 80% luchtvochtigheid. Daarnaast kunt u gebruik maken van Cool- en Frostmatic waarmee u kunt snelkoelen en snelvriezen.
Belangrijkste kenmerken
Koelgedeelte
Vriesgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De AEG NSC7G181DS is de opvolger van de AEG SCE818D6TS
Inbouw hoogte | 1773 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 178 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | NSC7G181DS-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | No Frost#GreenZone |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 255,7 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Inhoud koelgedeelte | 193,7 Liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 62 Liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aansluitwaarde | 120 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Kunststof diepvriesladen NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! Snelkoel functie Snelvries functie |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?