
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG CM7600T is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron met 44 liter inhoud, diverse ovenfuncties zoals Hetelucht en 1000 W. magnetronvermogen. Connectivity maakt bediening tevens mogelijk met uw smartphone of tablet. Voorgeprogrammeerde recepten en Automatische gewichtsgestuurde programma's zorgen voor extra kookgemak. Tevens beschikt deze AEG combimagnetron over een CookSmart Touch/ Touch-swipe 4.3” display en een Kerntemperatuursensor.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG CM7600T is de opvolger van de AEG KMK761080T
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Automatisch temperatuur voorstel
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | CM7600T-REST |
| Productlijn | AEG Premier |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Automatische programma's Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 44 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Temperatuur instelling | 30°C - 230°C |
Meegeleverde toebehoren | 1 cakebakplaat van grijs email, 1 Longclean bakplaat, 1 ovenrooster |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Eenvoudig te reinigen emaille Softclose zelf sluitende deur |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Automatisch temperatuur voorstel