
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG CME565060M is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een inhoud van 43 liter. Met de CombiQuick functie bereid u sneller door een heteluchtventilator te combineren met de snelheid van een magnetron. Deze AEG combimagnetron makt gebruik van 14 verschillende ovenfuncties zoals o.a. conventioneel (boven & onderwarmte), grill en pizzafunctie. Ook heeft deze combimagnetron verzinkbare bedieningsknoppen (eenvoudig schoon te maken).
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
Snel voorverwarmen
Automatisch temperatuur voorstel
Geen draaiplateau
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 46 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | CME565060M |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | CombiQuick Automatische Programma's |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Roestvrijstaal |
| Inhoud | 43 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Temperatuur instelling | 30°C - 230°C |
Meegeleverde toebehoren | 1 cakebakplaat van zwart email, 1 Glass plate, 1 ovenrooster |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
Snel voorverwarmen
Automatisch temperatuur voorstel
Geen draaiplateau