


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG FSK63647P is een 60 cm brede inbouw vaatwasser met 13 couverts inhoud. Dankzij SatelliteClean® wordt uw vaat extra grondig gereinigd met een groter sproeibereik (Satelliet sproeiarm). Met 7 programma’s, waaronder het Quick 30 Minutes snelprogramma, kiest u eenvoudig de juiste instelling voor iedere vaat. De opties XtraPower en GlassCare zorgen respectievelijk voor extra reinigingskracht en optimale bescherming van glaswerk. Dankzij de BeamOnFloor indicator ziet u in één oogopslag op uw keukenvloer of het programma nog actief is. Het AirDry AutoDoor systeem zorgt voor een natuurlijk en energiezuinig droogresultaat.
Snel programma
Glas
Info Light
Aquastop
| Hoogte | Instelbaar tot ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82 - 90 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FSK63647P |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | XtraPower | GlassCare Schuifscharnieren | AirDry AutoDoor |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Tiptoets slider |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser programma's | 90 Minutes, AUTO Sense, Eco, Machine Care, Quick 30 Minutes, 160 Minutes, 60 Minutes |
Aansluitwaarde | 1950 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Kuipmateriaal: RVS Machinecare Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Schuifschanieren voor flexibele montage Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 14 |
Snel programma
Glas
Info Light
Aquastop










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.