


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG FSK83828P inbouw vaatwasser is 60 cm breed en beschikt over een ProClean functies. Met ProClean heeft u een uitstekende reiniging tot beschikking en ook nog is op minimaal verbruik. Daarnaast heeft deze vaatwasser een ComfortLift. Hiermee kunt u het onderste rek omhoog laten komen, waardoor u eenvoudig uw vaatwasser kunt in- en uitruimen. Ook beschikt deze inbouw vaatwasser over een MaxiFlex-lade waarmee u elk keukengerei kwijt kan in de vaatwasser.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Technische kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding
| Hoogte | Instelbaar tot ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | instelbaar van 820 - 900 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FSK83828P |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | ProClean ComfortLift |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
Aansluitwaarde | 1550 - 2200 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: ComfortLift techniek HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Schuifschanieren voor flexibele montage Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 4 |










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.