
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Aeg HG755521UM is een 75 cm brede inbouw gaskookplaat van RVS roestvrijstaal, voorzien van 5 branders, waaronder een driekrings wokbrander, gietijzeren pannendragers, draaiknop bediening met geïntegreerde vonkontsteking, thermo-elektrische beveiliging: "geen vlam, geen gas!" en is ook geschikt voor butagas.
Kenmerken van de Aeg HG755521UM inbouw gaskookplaat:
- Kleur: RVS roestvrijstaal
- Breedte: 75 cm
- Gietijzeren pannendragers
- Thermo elektrische beveiliging: "geen vlam, geen gas"
- Geïntegreerde vonkontsteking
- 5 branders;
- Links: driekrings Wokbrander 4,0 kW / 122 mm
- Middenvoor: Kleine brander 1,0 kW / 54 mm
- Middenachter: Normaalbrander 2,0 kW / 70 mm
- Rechtsvoor: Normaalbrander 2,0 kW / 70 mm
- Rechtsachter: Normaalbrander 2,0 kW / 70 mm
- Draaiknop bediening
Technische data:
- Buitenmaten (hxbxd): 45 x 560 x 480 mm
- Inbouwmaten (bxd): 745 x 515 mm
- Aansluitkabel: 1,6 m
- Ook geschikt voor butagas (onderdelen bijgesloten)
Deze AEG gaskookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. gasslang, deze kunt u meebestellen.
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 480 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | HG755521UM |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gasbranders Past in een normale uitsparing |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland en geschikt te maken voor flessengas |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Driekrings wokbrander 122 mm Ø, 4 kW |
| Pit midden voor | sudderbrander 54 mm Ø, 1 kW |
| Pit midden achter | normaalbrander 70 mm Ø, 2 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 70 mm Ø, 2 kW |
| Pit rechts achter | Normaalbrander 70 mm Ø, 2 kW |
Aansluitwaarde | Excl. gasslang |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |