
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG HK604200CB inbouw inductiekookplaat is 59 cm breed en beschikt over 4 inductie kookzones. Dankzij powerBooster kunt u de kooktijd tot 50% verkorten. Deze AEG HK604200CB heeft een 1-fase aansluiting en wordt geleverd met snoer en stekker (Plug & Play).
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie,handleiding, snoer en normale stekker (klaar voor gebruik).
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | HK604200CB-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 59 cm breed 1-fase met snoer/ stekker |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/2800W/210mm |
| Pit links achter | 1200W/145mm |
| Pit rechts voor | 1200/1800W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800W/180mm |
Aansluitwaarde | 1-fase aansluiting met snoer en stekker |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand |
| Voorraad | 0 |