
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG IAE84421FB is een inbouw inductiekookplaat van 78 cm breed. Deze AEG kookplaat beschikt over 4 zones en heeft een Bridge functie waardoor u gemakkelijk 2 kookzones kan samenvoegen tot 1 kookzone. Met de Hob2Hood functie kunt u gemakkelijk de bediening van uw afzuigkap regelen via uw kookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, handleiding en snoer, echter excl. Perilex stekker
Booster
Flexzone
Hob2Hood
SenseBoil met overkooksensor
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 78 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | IAE84421FB |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Bridge functie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit midden voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 2300/3600W/240mm |
Aansluitwaarde | 7350 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Restwarmte indicatie Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Hob2Hood
SenseBoil met overkooksensor
Wordt geleverd zonder perilex stekker