
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG IKE74440CB is een 71 cm brede inbouw inductiekookplaat met een brugfunctie. Met de Brugfunctie kunt u 2 kookzones samenvoegen tot 1 grote kookzone. Ook beschikt deze kookplaat over een powerbooster-functie. Ook is er een pauze-functie beschikbaar voor korte kook onderbrekingen. Dankzij de Hob2Hood functie kunt u uw speciale Hob2Hood afzuigkap bedienen via deze Hob2Hood inductiekookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Deze AEG kookplaat heeft een aansluitwaarde van 7350 W en wordt geleverd met snoer (1,5m) echter zonder Perilex stekker. Wij adviseren dit apparaat aan te laten sluiten door een erkend installateur!
Geleverd incl. volledige garantie, snoer (1,5m) en handleiding echter zonder Perilex stekker
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker
| Breedte | ± 70 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | IKE74440CB |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Brugfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W/180mm |
Aansluitwaarde | 7350W |
| Kenmerken kookplaten | Aankookautomaat Automatische pandetectie Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Pauzefunctie Restwarmte indicatie Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker