
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG IPE8457SFB is een 78 cm brede inbouw inductiekookplaat met Flexbridge systeem: hiermee kunt u de kookzones samenvoegen tot een groot kookoppervlak. Daarnaast beschikt deze AEG inductiekookplaat, uitgevoerd in een uniek Pure Blackdesign, over een Hob2Hood-verbindingssysteem: bediening van de afzuigkap via de kookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Inbouw hoogte | 44 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Breedte | ± 78 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | IPE8457SFB |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | FlexiBridge Hob2Hood |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/220mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/220mm |
| Pit midden achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 1800/2800W/180mm |
Aansluitwaarde | 7350 Watt (excl. Perilex stekker) |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Timer Variabele kookzone |
| Voorraad | 0 |