
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG KME565000M is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron en is uitgevoerd in Vlekvrij Roestvrijstaal met tiptoetsen en verzinkbare bedieningsknoppen voor extra schoonmaakgemak. Dankzij de HotAir Hetelucht functie bespaart u tijd en energie: de oven wordt sneller opgewarmd en de hetelucht wordt gelijkmatig verdeeld. Verder kunt u gebruik maken van boven -en/onderwarmte om bijvoorbeeld luchtige cupcakes te maken!
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De KME565000M is de opvolger van de AEG KME561000M
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | KME565000M-REST |
| Productlijn | AEG FRAMELINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 1000 Watt vermogen Multi hetelucht |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 43 Liter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |