
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG KME761000B inbouw combimagnetron is voorzien van een geheel zwart front, waardoor deze eenvoudig te onderhouden is. De Thermic°Air hetelucht functie zorgt voor een optimale verdeling van de hetelucht, en in combinatie met de onder-/en bovenwarmte kunt u perfect een taart of cake bakken in deze AEG combimagnetron!
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. handleiding en volledige garantie
De KME761000B is de opvolger van de KM8403101B
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | KME761000B |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 90 Automatische programma's TouchControl tiptoetsen |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 43 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Temperatuur instelling | 30°C - 230°C |
Meegeleverde toebehoren | 1 ovenrooster, 1 baakplaat, 1 braadslede, Lengte aansluitsnoer 1.5 meter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie |
| Voorraad | 0 |