
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG KMK565060B is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een MaxiKlasse™ oven: de grootste binnenruimte én bakplaat in zijn klasse. Daarnaast beschikt deze AEG combimagnetron over verschillende ovenfuncties en een magnetronvermogen van 1000 Watt.
Belangrijkste kenmerken
Ovenfuncties
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
Automatische programma's
Easy to Clean emaille
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | KMK565060B |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | MaxiKlasse™ oven Voorgeprogrammeerde recepten |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 43 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Easy to Clean emaille