

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG L6FBKOLN+ is een 60 cm brede vrijstaande wasmachine met de optie vlekken behandelen: het beste resultaat bij het verwijderen van vrijwel alle soorten vlekken uit uw wasgoed. Daarnaast beschikt deze AEG L6FBKOLN+ wasmachine over een ProSense®-technologie: deze meet de grootte van de lading en past automatisch de wastijd en het energie- en waterverbruik aan.
Belangrijkste kenmerken
Bediening en programma’s
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
De AEG L6FBKOLN+ is de opvolger van de AEG L6FBKOLN
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | L6FBKOLN+-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Wasmachines |
| Sub-categories | Vrijstaande wasmachine |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 1400 rpm toerental Vulgewicht 8 kg |
| Soort | Wasmachine voorlader |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 74 dB |
| Inhoud | 1 - 8 Kg |
| Toerental centrifuge | 1400 toeren |
Aansluitwaarde | 2200 Watt |
| Voorraad | 0 |