


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG OSC5S181ES is een 178 cm hoge koel-vriescombinatie met 271 liter inhoud en sleepdeurmontage. LowFrost maakt handmatig ontdooien makkelijk, en Coldsense past na openen automatisch de temperatuur aan.
Automatische ontdooiing
LowFrost
Snelvriesfunctie
Met sleepdeur montage
Draairichting deur aanpasbaar (links- of rechtsdraaiend)
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 177,3 cm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | OSC5S181ES |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Frostmatic snelvriesfunctie ColdSense temperatuur bewaking |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 34 dB |
| Inhoud | 271 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Inhoud koelgedeelte | 189 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 73 liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aantal plateaus | 4 legplateaus |
Invriesvermogen | 3,3kg / 24u |
Bewaartijd bij stroomuitval | 11,5 uur |
Klimaatklasse | SN-N-ST-T |
Vriesladen/ kleppen | 3 transparante vrieslades |
Meegeleverde toebehoren | Montage materiaal en handleiding. |
Aansluitwaarde | 100 W |
| Kenmerken koelkasten | Automatische ontdooiing Draairichting: aanpasbaar Gehard glazen legplateaus Groentelade Kunststof diepvriesladen Lowfrost Snelvries functie Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 92 |
Automatische ontdooiing
LowFrost
Snelvriesfunctie
Met sleepdeur montage
Draairichting deur aanpasbaar (links- of rechtsdraaiend)

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier








Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?