

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.










√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG T8DE84CS is een 60 cm brede warmtepomp wasdroger met SensiDry®-technologie: het warmtepompsysteem droogt door de precieze sensoren uw kleding op slechts de helft van de temperatuur. Daarnaast beschikt deze AEG wasdroger over ProSense, een technologie die met geavanceerde vochtigheids- en temperatuursensoren de droogtijd en het energieverbruik aanpassen aan de omvang van de lading.
De belangrijkste kenmerken van de AEG T8DE84CS warmptepomp wasdroger:
De AEG T8DE84CS wasdroger wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 65 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | T8DE84CS-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Drogers |
| Sub-categories | Vrijstaande warmtepompdroger |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SensiDry®-technologie ProSense |
| Soort | Wasdroger - warmtepomp |
| Energieklasse | A++ |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 66 dB |
| Inhoud | 1 - 8 Kg |
| Toerental centrifuge | 1400 toeren |
Aansluitwaarde | 900 Watt |
| Voorraad | 0 |