
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag CSX4674M is een 45 cm hoge inbouw 3-in-1 oven, uitgevoerd in het zwart, waarbij u gebruik kunt maken van zowel oven-, magnetron- en stoomfuncties! Geen zin om lang in de keuken te staan? Maak dan gebruik van één van de 143 automatische programma's (koken en ontdooien) incl. 12 SousVide programma's: professionele resultaten met behoud van smaak en kwaliteit. Bediening gaat eenvoudig en nauwkeurig dankzij een overzichtelijk en volledig TFT touchscreen, ook aan schoonmaakgemak is gedacht dankzij een Steam Clean schoonmaaksysteem.
De belangrijkste kenmerken van de Atag CSX4674M inbouw 3-in-1 oven:
De Atag CSX4674M inbouw 3-in-1 oven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 450 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | CSX4674M |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | oven + magnetron + stoom 143 Automatische programma's |
| Soort | Inbouw 3-in-1 |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 50 Liter |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Sous-Vide functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |