
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag CX4695D is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een max. magnetronvermogen van 1000 Watt. Maak gebruik van 127 automatische programma’s en verschillende ovenfuncties zoals o.a. een heteluchtfunctie en een grill functie. De Atag CX4695D is eenvoudig schoon te maken dankzij AquaClean: water wordt op de magnetronstand verwarmd waardoor een luchtvochtigheid van 100% ontstaat en vuil wordt losgeweekt. Dit helpt om de combimagnetron makkelijker schoon te maken.
Belangrijkste kenmerken
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding) en handleiding.
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 450 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | CX4695D |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 127 Automatische programma's 6.0 inch kleuren TFT display |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Grafiet |
| Inhoud | 50 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |