


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag KD85178AF is een 178 cm hoge inbouw koelkast met DuraFresh vershoudlades: laden op volledig uittrekbare telescooprails met soft-close, voor het langer vers houden van producten. Het automatische luchtvochtigheidssyteem zorgt voor de juiste luchtvochtigheid in de lade. Daarnaast beschikt deze Atag KD85178AF inbouw koelkast over een SuperCool snelkoelfunctie.
Belangrijkste kenmerken
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar volledige garantie (na aanmelding bij Atag), montage materiaal en handleiding.
De Atag KD85178AF is de opvolger van de Atag KD80178AFN
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1775 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | KD85178AF |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | DuraFresh vershoudladen SuperCool |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 300 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 85 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Flessenrek Gehard glazen legplateaus Snelkoel functie Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.