


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag KU8574K2C is een 60 cm brede onderbouw wijnkoeler met een max. inhoud voor 38 wijnflessen. Dankzij 2 temperatuurzones kunt u uw flessen gescheiden koelen: rode wijn in de ene zone en witte wijn/ champagne/ rosé in de andere zone. Tevens is de isolatieglasdeur van deze Atag wijnkoeler UV-bestendig (isolatieglas met UV-coating).
Belangrijkste kenmerken
alle functionaliteit binnen handbereik op uw Android- of IOS apparaat via de ConnectLife app monitoring van temperatuurschommeling, luchtvochtigheid en open deur alarm met push-notificaties via ConnectLife app
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding) en handleiding.
| Hoogte | ± 82 t/m ± 87 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | minimaal 82 cm, maatschets aanhouden |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 58 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | KU8574K2C |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Onderbouw wijnkoelkast |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 2 Klimaatzones Vivino connectlife |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 383 Liter |
Aansluitwaarde | 110 Watt |
| Kenmerken koelkasten | HomeConnect/ Wifi App bediening Verlichting: LED binnenverlichting Wijn zone |
| Voorraad | 0 |