


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag VA7214LU is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser met 15 programma's waaronder kristal/glas, intensief en een anti-geur functie: voorkomt de ontwikkeling van nare geurtjes. Met het Super Cleaning Systeem is vooraf afspoelen niet nodig. Verder beschikt deze Atag vaatwasser over ConnectLife waardoor u het apparaat op afstand kunt bedienen via uw smartphone of tablet.
Belangrijkste kenmerken
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding op www.hps.nl) en Nederlandstalige handleiding, echter excl. getoonde meubeldeur.
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82 - 88 cm, zie maatschets |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55,5 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | VA7214LU |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Super Cleaning Systeem Anti-geur functie |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser programma's | 15 Programma’s: Eco, Auto, Universeel, Intensief, Quick Pro (59 min), Voorverwarmen, Kristal/Glas, Tijdprogramma, Hygiëne, Plastic, Voorspoelen, Zelfreiniging, Onderkorf, Bovenkorf, Anti-geur |
Vaatwasser indeling | Bovenrek in hoogte verstelbaar, Onderrek met neerklapbare houders |
Meegeleverde toebehoren | LD10 ATAG 3-1 vaatwasgel (toepasbaar als alternatief voor alles-in-1 tab) |
Aansluitwaarde | 1900 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: Binnenverlichting kuip Functie: Extra droog HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.