


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag WO6111BM is een 60 cm brede onderbouw afzuigkap met een max. afzuigcapaciteit van 343 m³/uur. De Atag onderbouw afzuigkap, die zowel geschikt is voor recirculatie als afvoer naar buiten, heeft tevens 3 afzuigsnelheden om nare kookluchtjes te verwijderen.
De belangrijkste kenmerken van de Atag WO6111BM onderbouw afzuigkap:
De Atag WO6111BM onderbouw afzuigkap wordt geleverd incl. volledige 5 jaar Atag garantie (na aanmelding op www.hps.nl) en handleiding.
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WO6111BM |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Onderbouw afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | RVS 343 m3/u vermogen |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Mechanisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 155 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 343 m3/u |
Geluidsniveau min. | 57 dB |
Geluidsniveau max. | 73 dB |
| afvoerdiameter | Ø 125 mm |
Aansluitwaarde | 174 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) |
| Voorraad | 0 |