

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 120 cm brede Atag WS1211QAM wandschouw afzuigkap is voorzien van het Air Logic HR afzuigsysteem, Clean Air functie en automatische naloopstand (10 min.). De Clean Air functie schakelt 12 uur lang, iedere tien minuten op de laagste stand in. Een handige functie om de laatste kookluchtjes af te zuigen of bijvoorbeeld na een feestje waarbij gerookt is. De automatische nalooptijd is een aparte stand waardoor de afzuigkap nog een aantal minuten blijft afzuigen waarna de afzuigkap automatisch wordt uitgeschakeld.
De Atag WS1211QAM heeft een max. afzuigcapaciteit van maar liefst 751 m³/h (bij luchtafvoer, intensiefstand) die zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken. De Atag WS1211QAM is daarnaast voorzien van 4 snelheden inclusief 1 intensiefstand en is geschikt voor recirculatie: gebruik zonder afvoer naar buiten!
De belangrijkste kenmerken van de Atag WS1211QAM wandschouw afzuigkap zijn:
Deze Atag afzuigkap wordt geleverd inclusief 5 jaar garantie*, Nederlandstalige handleiding en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal!
* 5 Jaar garantie na aanmelding op hps.nl, uitsluitend geldig in Nederland, zie de voorwaarden op hps.nl
| Breedte | ± 120 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WS1211QAM actie op=op! |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 751 m3/u Naloopstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 66 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 751 m3/u |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 240 Watt |
| Voorraad | 0 |