


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag WS60211PM wandafzuigkap is 60 cm breed met een maximaal afzuigvermogen van 430 m3/u en 3 instelbare afzuigsnelheden. Daarnaast beschikt de Atag WS60211PM over 2 aluminium vetfilters (vaatwasserbestendig) en is geschikt voor afvoer of recirculatie: gebruik zonder afvoer naar buiten.
Belangrijkste kenmerken
Afzuiging en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Technische kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding bij Atag), handleiding en toebehoren, echter excl. recirculatie-/afvoermateriaal.
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WS60211PM |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Unieke eigenschappen | 430 m3/u afzuigvermogen Aluminium vetfilter |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 140 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 430 m3/u |
Geluidsniveau min. | 42 dB |
Geluidsniveau max. | 70 dB |
| Model afzuigkap | Pyramide model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |