

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht DBTRI9110IXL is een 120 cm brede RVS eilandschouw afzuigkap, voorzien van een iXelium anti-fingerprint RVS coating, energie klasse A, geschikt voor luchtafvoer of recirculatie, een geluidsniveau van 56 - 72 dB, 4 standen, tiptoetsbediening met LED, 1 aluminium vetfilter (vaatwasserbestendig) en LED verlichting. De Bauknecht DBTRI9110IXL heeft een max. afzuigcapaciteit van 779 m³/h (bij luchtafvoer) die zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken. Door de unieke techniek van randafzuiging, waardoor de kookdampen langs de randen worden afgezogen en vrijwel geen kans krijgen te ontsnappen, ontstaat een hoog afzuigrendement. Tevens kan de Bauknecht DBTRI9110IXL geschikt gemaakt worden voor werking zonder afvoer naar buiten (recirculatie) d.m.v. het uitwasbare koolfilter!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht DBTRI9110IXL PT eilandschouw afzuigkap zijn:
Deze Bauknecht afzuigkap wordt geleverd inclusief montage materiaal. Nederlandstalige handleiding en 2 jaar garantie, echter zonder afvoermateriaal!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
| Breedte | ± 120 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 70 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | DBTRI9110IXL restant model |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 779 m3/u Randafzuiging |
| Soort | Eiland |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 72 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 779 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 170 Watt |
| Voorraad | 0 |