


2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht ECSK11F845 inbouw combi-stoomoven is 45 cm hoog. Naast diverse ovenfuncties zoals hetelucht kunt u gebruikmaken van stoomfuncties (van 40°C tot 100°C). Tevens beschikt deze Bauknecht combi-stoomoven over een kernsensor: een handige kerntemperatuurmeter om eenvoudig de gewenste kerntemperatuur te kunnen instellen.
Belangrijkste kenmerken
Incl. 2 jaar volledige garantie (en extra garantie na aanmelding bij Bauknecht) en handleiding.
De Bauknecht ECSK11F845 is de opvolger van de Whirlpool W11MS180
Kerntemperatuurmeter
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm (zie maatschets) |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | ECSK11 F845 |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Stomen tot 100°C + Ovenfuncties Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 29 Liter |
Temperatuur instelling | 130°C - 230°C |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Inschuifniveaus | o.a. kerntemperatuurmeter, rooster, bakplaat |
Aansluitwaarde | 1450 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Hetelucht functie Stoom functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 11 |
Kerntemperatuurmeter


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier