

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Inbouw hoogte | 874 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 88 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | GKIE2873A+ |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 89 Liter netto inhoud 4 Transparante Laden |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 39 dB |
Montage systeem | Deur-op-deur |
Aansluitwaarde | 80 Watt |
| Voorraad | 0 |