

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht KRIE1104A+ is een 102 cm hoge inbouw koelkast met Pro Fresh technologie die automatisch de temperatuur en luchtvochtigheid regelt en controleert, zo blijven uw producten vers en gezond! LED verlichting zorgt voor optimaal zicht in een donkere ruimte. Tevens beschikt deze Bauknecht koelkast over kinderbeveiliging, 1 groentelade en u kunt makkelijk gebruikmaken van 4 gehard glazen legplateaus, waarvan 3 in hoogte verstelbaar!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht KRIE1104A+ inbouw koelkast:
De Bauknecht KRIE1104A+ inbouw koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding!
Inbouw hoogte | 1026 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 102 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | KRIE1104A-BAUKNECHT |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pro Fresh technologie LED verlichting |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 167 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Voorraad | 0 |