

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht KVIE7887A++ is een 88 cm hoge inbouw koelkast met energieklasse A+ voorzien van een 4-Sterren geïntegreerd vriesvak en een totale inhoud van 135 liter! De koelkast is overzichtelijk ingedeeld en heeft 3 plateaus van veiligheidsglas (waarvan 2 in hoogte verstelbaar), 1 ruime transparante groentelade en 3 verstelbare deurvakken. Tevens is deze Bauknecht koelkast voorzien van automatische ontdooiing!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht KVIE7887A++ inbouw koelkast zijn:
De Bauknecht KVIE7887A++ wordt geleverd inclusief montage materiaal, 2 jaar garantie en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 874 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 88 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | KVIE7887A++ |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 135 Liter netto inhoud 3 Legplateaus |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 135 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud koelgedeelte | 117 Liter netto |
| Inhoud vriesgedeelte | 18 Liter netto |
| Vriesgedeelte | Geïntegreerd vriesvak |
Aansluitwaarde | 75 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |